Design
První, co vidíte na přilbě, je její design. Přilby Kask se vyznačují jednoduchostí svých designů, ze kterých dělají svoji přednost. Šedá přilba Kask je opravdu šedá, reflexní je skutečně zářící a extrémně viditelná. Designová jednoduchost činí z přileb Kask výborného parťáka pro každého uživatele.

Barevná škála
Ochranná přilba dnes patří k nezbytnému vybavení každého pracovníka a odpovědného sportovce. Je prvním bezpečnostním doplňkem, kterého si na vás druzí všimnou. Je nepřehlédnutelnou součástí pracovních i soukromých činností a je nedílným členem firemní nebo oddílové prezentace. Přilby ve výrobních řadách Kask safety nabízí širokou škálu barev, které se zařadí do vašeho firemního image nebo sportovního outfitu.

Pohodlí
Pokud se vám přilba líbí designově i barevně přichází na řadu základní parametr pro výběr – pohodlnost při nošení. Jedná se o nejdůležitější faktor při výběru nové přilby pro práci nebo sportování. Přilby řady Kask Plasma a Kask Zenith se vyznačují extrémní pohodlností a velmi příjemným nošením. Pohodlí zajišťuje promyšlený nastavovací systém. Svou přilbu Kask můžete mít na hlavě celý den a ani o tom nebudete vědět.

Univerzálnost
Důležitým aspektem při rozhodování o nové přilbě je možnost nastavení na správnou velikost hlavy. Přilby Kask jsou vyráběny vždy v jedné dospělé univerzální velikosti, kterou snadno nastavíte pomocí zadního nastavovacího kolečka a podbradním řemínkem. Stačí tak jedna přilba do teplého, chladného i zimního období a můžete pod přilbu používat i čepici nebo šátek.

Funkční detaily
Součástí přileb Kask je velké množství funkčních detailů, které ve všech směrech zvyšují uživatelský komfort při užívání. Na svých přilbách dle vybraného typu naleznete například odvětrání, protiprachovou zábranu, klipy pro čelové svítilny, systém pro připevnění přilby k postroji, antibakteriální úpravu, rychleschnoucí materiály, přípravu pro obličejový štít nebo chrániče sluchu.

Rozsáhlé příslušenství
Přilba není přilbou, pokud k ní není možné používat řadu doplňků a příslušenství. Originální příslušenství Kask nabízí širokou nabídku obličejových štítů, chrániče sluchu s rozdílnou mírou tlumení zvuku, vaky na přilbu, čepici, adaptéry a další doplňky.