KASK ZENITH BA ochranná helma na stavbu

Ochrana proti 440V
Cena
1 542 Kč s DPH

Výrobce
Kask

Kód produktu
WHE00022

Hmotnost
0.35 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Lehká pracovní přilba bez podbradního pásku na stavbu i do výroby. EN 397, , EN 50365, možnost připojení originálních brýlí (obličejového štítu) a sluchátek. Více

Ochranná pracovní přilba na stavbu Kask Zenith BA AIR bez podbradního pásku. Pásek lze dokoupit. Přestože se jedná o klasickou průmyslovou přilbu, splňuje veškeré nezbytné parametry přileb Kask dle normy EN 397 a také EN 50365 (ochranu před elektrickým proudem). Umožňuje připojení obličejového štítu a chráničů sluchu. Univerzální velikost pro obvod hlavy 53 až 63 cm.

Doplňky:

Přestože se jedná o klasickou průmyslovou přilbu, splňuje veškeré nezbytné parametry přileb Kask dle normy EN 397, navíc je přizpůsobena také pro ochranu před elektrickým proudem dle EN 50365. Umožňuje připojení obličejového štítu a chráničů sluchu.

Variantně lze dokoupit certifikovaný podbradní pásek.

Vlastnosti přilby Kask Zenith BA:

ESP – ELECTRIC SHOCKS PROTECTION:

Ochrana přileb Zenith proti úrazu elektrickým proudem, přilba bez větracích otvorů.

Antibakteriální úprava:

Popruhy přilby jsou vyrobeny s antibakteriální ochranou, která snižuje působení nepříjemných pachů při pocení nositele přilby. Použitá úprava účinně zabraňuje vzniku bakterií a zvyšuje uživatelské pohodlí při kontaktu s pokožkou.

FAST 3 DRY:

Pro vnitřní polstrování je použita vysoce technická 3D tkanina, která velmi rychle vysychá, pomáhá rozptylu vlhkosti a zanechává příjemný pocit svěžesti.

UP & DOWN 2.0 ZENITH:

Inovativní a exkluzivní technologie UP & Down 2.0 zajišťuje přesné a pohodlné uchycení kolem zadní části hlavy. Středové kolo a dvě boční křídla umožňují rychlé nastavení přilby nejen v šířce, ale také ve výšce a náklonu.

Příprava pro obličejový štít:

Přilba Kask Zenith BA je dodávána s připravenými otvory pro připojení obličejového štítu. Je kompatibilní se všemi obličejovými štíty Kask Visor Zen. Dodáváno s adaptérem pro připojení obličejového štítu.

Příprava pro připojení chráničů sluchu:

Přilba umožňuje připojení mušlových chráničů sluchu s bajonetovým připojením.

Omyvatelná čelní výstelka:

Čelní výplň je snadno odnímatelná a omyvatelná. Technologie vyvinutá pro maximální prodyšnost a absorpsi vlhkosti. Výstelka dobře drží v přední části přilby a optimalizuje pohodlí uživatele.Parametry přilby Kask Zenith BA:


Certifikace: EN 397, EN 50365
Hmotnost: 350 gramů bez štítu a chráničů sluchu
Velikost: Univerzální pro obvod hlavy 53 až 63 cm
Záruka: 3 roky
Životnost: 10 let


Použitý materiál:
Vnější skořepina: PP polypropylen
Vnitřní polstrování: HD polystyren
Připojitelný podbradní pásek: měkký PA nylon

Parametry
Barva Červená, Modrá
Velikost univerzální: obvod hlavy 52 - 63 cm
Certifikace EN 397 - výškové práce, EN 50365 - ochrana proti nízkému napětí
Provedení Bez podbradního pásku
Aktivita Stavebnictví a průmysl