Blíží se revize OOP a vy víte, že parťákova helma už by neprošla, chcete někomu udělat radost ale netušíte, jestli se mu více hodí štít nebo sluchátka? Jsme na to připraveni!

Kupte u nás e-voucher. Pošleme Vám ho na e-mail jako přílohu ve formátu pdf a to nejpozději 24 hodin od připsání platby na účet. Nabízíme poukazy v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo  5000 Kč.

Uplatnění dárkových poukazů má svá vlastní pravidla, která jsme sepsali do desatera dárkového poukazu. Doporučujeme si desatero před nákupem poukazu (nebo jeho uplatněním) pročíst, abyste věděli co a jak.

.................................................................................................................................................................................................................

DESATERO DÁRKOVÉHO POUKAZU

1) Dárkové poukazy můžete použít k nákupu zboží v e-shopu bexamed.cz nebo v showroomu. Hodnota nákupu přitom musí být stejná nebo vyšší, než je hodnota poukazu. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota poukázky, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota poukázky, je nutné rozdíl doplatit.

2) Voucher není směnitelný za peníze.

3) Hodnota poukazu se odečte v prvním kroku košíku po vložení kódu do políčka ,,slevový kupón“.

4) Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.

5) Dárkový poukaz nelze použít k úhradě dopravy ani jiné služby.

6) Poukaz je platný 1 rok od jeho vystavení, po uplynutí tohoto data se stává neplatným.

7) U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu.

8) Při nákupu dárkových poukazů není účtována DPH. Její vyúčtování proběhne až při uplatnění poukazu a dodání zboží a to dle zákonných předpisů.

9) Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.

10) Jedná se o ceninu, v případě ztráty nemůže být poukaz nijak nahrazen, účtenku o jeho nákupu nelze coby náhradu akceptovat. Padělání a pozměnění poukazů je zakázáno a trestné podle platného zákona ČR.

.................................................................................................................................................................................................................

Chcete se zeptat na pravidla uplatnění poukazu nebo máte dotaz týkající se přileb Kask? Obraťte se na nás mailem na kask@bexamed.cz, nebo telefonicky na 284 683 063.