Lezecká přilba KASK ZENITH PL - Barva: černá

Akce -15% Výprodej
Cena
1 845 Kč s DPH

Původní cena
2 171 Kč s DPH

Ušetříte
15% (326 Kč)

Výrobce
Kask

Kód produktu
WHE00027.210

Hmotnost
0.4 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Na dotaz Sledovat dostupnost - Helma se už nevyrábí: vyberte si z dalších přileb s certifikací EN 12492

Přilba Kask Zenith PL je velmi pohodlná přilba pro lanové sporty certifikovaná dle EN 12492 jako horolezecká výstroj – přilby pro horolezce. Jedná se o odvětranou přilbu v jedné univerzální velikosti s podbradním páskem, osazenou klipy pro připevnění čelové svítilny. Více

Přilba Kask Zenith PL je velmi pohodlná přilba pro práci a lanové sporty certifikovaná dle EN 12492 jako horolezecká výstroj – přilby pro horolezce. Jedná se o odvětranou přilbu v jedné univerzální velikosti s podbradním páskem, osazenou klipy pro připevnění čelové svítilny.

Přilba je kompatibilní s obličejovým štítem řady Kask VISOR ZEN a celoobličejovým štítem Kask Visor Zen FF, PM, MM. Je možné k ní připojit mušlové chrániče sluchu Kask, i jiné typy. Přilba Kask Zenith PL se vyrábí v pěti barevných variantách. Primárně je určená pro horolezectví, alpinismus, speleologii, canyoning a další lanové sporty, své uplatnění nalezne díky vysoké míře pohodlí i v dalších odvětvích.

Vlastnosti přilby Kask Zenith PL:

Odvětrání:
Maximální odvětrání hlavy díky ventilačním otvorům. Ergonomie skořepiny zaručuje vysokou prodyšnost přilby.

Klipy pro připevnění čelové svítilny:
Přilba je vybavena čtveřicí silných nylonových klipů, které umožňují nasazení všech čelových svítilen na trhu vybavených pružným hlavovým páskem.

Podbradní pásek dle CE EN 12492:
Čtyřbodový podbradní pásek se zadním překřížením zajišťuje vysokou stabilitu přilby na hlavě. Bezpečnostní přezka umožňuje rychlé rozepnutí i zapnutí zajišťovacího mechanismu v souladu s normou EN 12492.

Systém pro připevnění k postroji:
Na podbradním pásku přilby je připevněný plastový kroužek, který slouží k bezpečnému uchycení přilby k lezeckému postroji, čímž se zabrání ztrátě i při rozepnutém podbradním pásku.

Antibakteriální úprava:
Popruhy přilby jsou vyrobeny s antibakteriální ochranou, která snižuje působení nepříjemných pachů při pocení nositele přilby. Použitá úprava účinně zabraňuje vzniku bakterií a zvyšuje uživatelské pohodlí při kontaktu s pokožkou.

Rychleschnoucí materiál:
Vysoce technická a maximálně komfortní tkanina velmi rychle schne a napomáhá rychlému rozptylování vlhkosti.

UP & DOWN 2.0 ZENITH:
Inovativní a exkluzivní technologie UP & Down 2.0 zajišťuje přesné a pohodlné uchycení kolem zadní části hlavy. Středové kolo a dvě boční křídla umožňují rychlé nastavení přilby nejen v šířce, ale také ve výšce a náklonu.

Příprava pro obličejový štít:
Přilba Kask Superplasma PL je dodávána s připravenými otvory pro připojení obličejového štítu. Je kompatibilní se všemi obličejovými štíty Kask určenými pro řadu přileb Plasma, tedy pro štíty Kask Visor 2 a Kask Visor FF.

Příprava pro připojení chráničů sluchu:
Přilba umožňuje připojení mušlových chráničů sluchu s bajonetovým připojením. K tomu je potřeba použít adaptér Kask pro připojení chráničů.

Omyvatelná čelní výstelka:
Čelní výplň je snadno odnímatelná a omyvatelná. Technologie vyvinutá pro maximální prodyšnost a absorpsi vlhkosti. Výstelka dobře drží v přední části přilby a optimalizuje pohodlí uživatele.

Parametry přilby Kask Zenith PL:

Certifikace: EN 12492
Hmotnost: 400 gramů bez štítu a chráničů sluchu
Velikost: Univerzální pro obvod hlavy 53 až 63 cm

Použitý materiál:
Vnější skořepina: PP polypropylen
Vnitřní polstrování: HD polystyren
Podbradní pásek: soft PA nylon

Parametry
Barva oranžová, Černá, Červená, žlutá
Velikost univerzální: obvod hlavy 52 - 63 cm
Certifikace EN 12492 - horolezectví | práce z lana
Aktivita Speleologie, Horolezectví