Stavební přilba KASK ZENITH BA AIR - Barva: modrá

Cena
1 542 Kč s DPH

Výrobce
Kask

Kód produktu
WHE00023.208

Hmotnost
0.35 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Lehká pracovní přilba Kask Zentih BA AIR bez podbradního pásku určená pro pracovníky v průmyslu a stavebnictví. Přestože se jedná o klasickou průmyslovou přilbu, splňuje veškeré nezbytné parametry přileb Kask dle normy EN 397. Disponuje větracími otvory pro lepší cirkulaci vzduchu v prostoru pod přilbou. Umožňuje připojení obličejového štítu a chráničů sluchu. Více

Lehká pracovní přilba Kask Zenith BA AIR bez podbradního pásku určená pro pracovníky v průmyslu a stavebnictví. Přestože se jedná o klasickou průmyslovou přilbu, splňuje veškeré nezbytné parametry přileb Kask dle normy EN 397. Disponuje větracími otvory pro lepší cirkulaci vzduchu v prostoru pod přilbou. Umožňuje připojení obličejového štítu a chráničů sluchu.


Vlastnosti přilby Kask Zenith BA AIR:


Antibakteriální úprava:


Popruhy přilby jsou vyrobeny s antibakteriální ochranou, která snižuje působení nepříjemných pachů při pocení nositele přilby. Použitá úprava účinně zabraňuje vzniku bakterií a zvyšuje uživatelské pohodlí při kontaktu s pokožkou.


FAST 3 DRY:


Pro vnitřní polstrování je použita vysoce technická 3D tkanina, která velmi rychle vysychá, pomáhá rozptylu vlhkosti a zanechává příjemný pocit svěžesti.


UP & DOWN 2.0 ZENITH:


Inovativní a exkluzivní technologie UP & Down 2.0 zajišťuje přesné a pohodlné uchycení kolem zadní části hlavy. Středové kolo a dvě boční křídla umožňují rychlé nastavení přilby nejen v šířce, ale také ve výšce a náklonu.


Příprava pro obličejový štít:


Přilba Kask Zenith BA je dodávána s připravenými otvory pro připojení obličejového štítu. Je kompatibilní se všemi obličejovými štíty Kask Visor Zen. Dodáváno s adaptérem pro připojení obličejového štítu.


Příprava pro připojení chráničů sluchu:


Přilba umožňuje připojení mušlových chráničů sluchu s bajonetovým připojením.


Omyvatelná čelní výstelka:


Čelní výplň je snadno odnímatelná a omyvatelná. Technologie vyvinutá pro maximální prodyšnost a absorpsi vlhkosti. Výstelka dobře drží v přední části přilby a optimalizuje pohodlí uživatele.


Odvětraná skořepina:


Maximální ventilace díky osmi větracím otvorům. Vysoká prodyšnost díky objemu cirkulujícího vzduchu uvnitř přilby a minimální kontaktní ploše s hlavou.


Parametry přilby Kask Zenith BA AIR:
Certifikace: EN 397
Hmotnost: 350 gramů bez štítu a chráničů sluchu
Velikost: Univerzální pro obvod hlavy 53 až 63 cm
Záruka: 3 roky
Životnost: 10 let


Použitý materiál:
Vnější skořepina: PP polypropylen
Vnitřní polstrování: HD polystyren
Připojitelný podbradní pásek: měkký PA nylon

Parametry
Barva Červená, Modrá
Certifikace EN 397 - výškové práce
Provedení Bez podbradního pásku
Aktivita Stavebnictví a průmysl